Hakkımızda

BYKS Bodrum Yapı Kimyasalları Lojistik Müh. ve İnş. Taah. Turizm San. İth. İhr. Tic Ltd. Şti.

BYKS, “Bodrumda ki Deponuz” sloganıyla yapı kimyasalları sektörünün lider firmalarından BASF Yapı Kimyasalları Sanayi AŞ’nin fikir önderliğinde Bodrum, Didim ve Milas distribütörü olarak 2006 yılında kurulmuştur.

BYKS, 2006 yılında pazarın beklentilerini tespit ederek, bayisinin yanında olma prensibi ile kurmuş olduğu bayilik organizasyonuna modern stoklama alanları ve lojistik araçlarıyla hizmet vermeye başlamıştır.

BYKS, Bayi veya projelerde aynı dili konuşabilen kadrosu, hızlı servis ağı ve güler yüzü ile pazarın ve bayilerinin güvenini kazanmıştır. Hedeflerini bayileriyle birlikte gerçekleştiren BYKS, distribütörlük sistemine zamanla sektörün öncü markalarından BASF,BOSTIK,  DALSAN, TERACCO, DÖRKEN ve MARDAV firmalarının ürünlerini de dâhil etmiştir. Yeni distribütörlüklerle güçlenen ve bilinirliliğini arttıran. BYKS büyümenin gerektirdiği sorumlulukların farkında olarak fiziki ve beşeri yatırımlar yapmaktadır.

BYKS, 13.04.2008-21.04.2008-tarihleri arasında 103. Çin İthal ve İhraç ürünleri fuarını ziyaret etmiştir. Distribütörlük anlayışını ve bölgesini genişletme düşüncesinde olan firma bu konuda çalışmalarına devam etmektedir.

BYKS, 2014 yilinda BASF’nin “ EGE BÖLGE DISTRIBÜTORLUĞÜ” unvanini almıştir. BASF’in sürdürülebilir bir geleceğin inşaası vizyonuna ayak uydurmaya aynı hızla devam etmektedir.

BYKS, Teknolojiyle küçülen dünyamızda büyüyen bir marka olmak için 2020 yılında da “Hedef Sürdürülebilir Büyümek “ sloganıyla faaliyetlerine devam etmektedir.