444 1 449

Biz kimiz?

Kurucudan mesaj

H. Birol İnan

Otuz üç yıl önce Bodrum’da küçük bir dükkanda başlayan maceramıza heyecan içinde devam ediyoruz. Su-ısı-ses yalıtımı konusunda en iyi olma sevdasıyla çalıştık; rahmetli Sn. Vehbi Koç’un söylediği “İş hayatının hilesi dürüstlüktür,” sözünü hiç unutmadan. Hem kendimizi hem çalışanlarımızı geliştirmek için elimizden geleni yaptık; günceli, iyiyi, doğruyu aradık ve bu bilgileri paydaşlarımızla paylaştık. Yolculuğumuzda bize eşlik eden tüm arkadaşlarımızın emeğine saygı gösterdik, bizden ayrılan arkadaşlarımızla hala birlikte iş yapıyoruz. Paylaşarak büyüdük ve bugün kocaman bir aile olduk. Şimdi değişim zamanı genç arkadaşlarımızda da aynı heyecan var. Bayrağı düşürmeden çok daha ilerilere taşıyacaklarına inancımız tam. Ülkemizin nitelikli yapılarında 33 yıl+hemen çözüm üretmeye hazırlar. İşlerine ve müşterilerine saygıyla, sevgiyle…

BYKS, “Bodrumda ki Deponuz” sloganıyla 2006 yılında kurulmuştur.

Lamda Yalıtım Ltd. Şti, bünyesinde kurulan ilk şirket olarak sadece su yalıtımı değil aynı zamanda ısı yalıtımı alanında da faaliyet göstermekteyiz. Yüksek kaliteli malzemeler ve uzman uygulama teknikleri ile binaların enerji tasarrufu sağlaması için ısı yalıtımı hizmeti sunmaktayız. Isı yalıtımı sayesinde yapıların ısısı korunur ve ısı kaybı önlenir. Bu da daha az enerji tüketimine ve daha düşük enerji faturalarına neden olur.

Lamda Yalıtım Ltd. Şti, sadece konutlar için değil aynı zamanda endüstriyel binalar, hastaneler, okullar ve diğer tesisler için de su ve ısı yalıtımı hizmeti sunmaktayız. Bu alanlarda da büyük projelere imza atmaya devam ediyoruz.

Şirketimiz, kaliteli hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışması sayesinde sektörde öncü konumdadır. Yaptığı işlerde sıfır hata prensibi ile hareket ederek müşterilerinin beklentilerini en üst seviyede karşılamayı hedeflemektedir.

Su yalıtımında son teknoloji olarak tanımlanan Hibrid Poliüretan ( Conipur ) ürünlerini, bilgisayar destekli ve son teknoloji ile üretilmiş mobil fabrika olarak adlandırılan makinalar ile püskürtmekte ve yaptığımız işlerde sıfır hata prensibiyle hizmet vermekteyiz.

Bodrum Havalimanı Dış Hatlar Terminali, Mandarin Astaş Konutları, Vicem Bodrum Konutları, İzmir Folkart Bayraklı Kuleleri, TAV Adnan Menderes Havalimanı yeni İç Hatlar Terminali, Mavişehir, İzmir Park Yaşam Konutları gibi büyük ölçekli projelerde yer alarak başarımızı kanıtlamaya devam etmekteyiz.

Yılların verdiği deneyim ve tecrübe ile sektöre yön veren bir şirket konumundayız. İleri teknoloji ve kaliteli malzemeler kullanarak müşterilerine en iyi hizmeti sunmaktayız. Aynı zamanda, sektöre yenilikler kazandırarak farklılığını ortaya koymaktayız.

BYKS Yolculuk

Lamda Group kuruldu.

1990

Bodrum Didim Milas’ta kuruldu.

2006

Milas Bodrum Havaalanı projesinde uzman çözüm ortakları ile yer alarak tedarik sürecini yürüttü. 

2012

İkiz kule inşaatı Folkart Kuleler inşaatında uzman çözüm ortakları ile tedarik sürecini yönetti.

2012

Genel Merkezi İzmir’e taşındı.

2014

Adnan Menderes Havalimanı projesinde uzman çözüm ortakları ile yer alarak tedarik sürecini yürüttü.

2014

BYKS, Master Builders Solutions Ege Bölge Distribütörü oldu

2014

BYKS, Insutech Türkiye Distribütörü Oldu

2019

İstinyePark Avm inşaatında uzman iş ortakları ile tedarik sürecinde yer aldı.

2021

Bodrum’da yeni depo kuruldu.

2022